NOWOŚĆ OD HIMOINSA A YANMAR COMPANY

Best Energy Power - Agregaty Prądotwórcze

Co to jest EHR ?

To system magazynowania i dystrybucji energii, który może działać niezależnie, gwarantując zerowy poziom hałasu i emisji, a także może być integrowany z systemami wytwarzania energii za pomocą generatorów diesla lub gazu oraz podłączany do sieci lub modułów fotowoltaicznych. Głównym celem EHR jest zagwarantowanie wyższej efektywności energetycznej oraz optymalizacja emisji i hałasu.
Generator akumulatorowy jest niezawodny i wytrzymały . Jego mobilna wiata do wynajęcia wytrzymuje ekstremalne warunki środowiskowe. EHR gwarantuje wysoką wydajność w szerokim zakresie temperatur od -15ºC do 45ºC. Zabezpieczenia elektryczne i mechaniczne zapewniają bezpieczeństwo użytkownika przez cały czas. EHR jest idealny do środowisk miejskich, wrażliwych na hałas oraz do budynków i imprez w obszarach metropolitalnych, telekomunikacji, wynajmowanych jednostek do problemów z niskim obciążeniem i magazynowania energii odnawialnej .EHR jest dostępny w wersji jednofazowej 10 kVA i trójfazowej 15, 30 i 45 kVA z nominalną mocą, z dwiema różnymi opcjami pojemności magazynowania dla każdego modelu (przełożenia 1:1 i 1:2). Ta optymalna konfiguracja pozwala zakończyć proces ładowania baterii w mniej niż 1,5 godziny (w stosunku 1:1). 
Best Energy Power - Agregaty Prądotwórcze

Wydajność i optymalna wydajność | EHR i generator

EHR może działać jako główne źródło zasilania, redukując do zera emisje i hałas, lub może być połączony z agregatem prądotwórczym na olej napędowy lub gaz, aby umożliwić inteligentne zarządzanie obciążeniem. Zużycie paliwa i emisja CO2 drastycznie spadają w tych połączonych scenariuszach roboczych. Ale to nie wszystko..
Best Energy Power - Agregaty Prądotwórcze

Ładowanie maszyn


Teraz, gdy flota sprzętu jest elektryfikowana, firmy wynajmujące potrzebują stacji ładowania na miejscu, aby mieć pewność, że będą mogły naładować swój sprzęt, a także łatwych w transporcie jednostek, które można udostępnić użytkownikom końcowym w miejscach pracy wraz z wypożyczonym sprzętem elektrycznym .   
Best Energy Power - Agregaty Prądotwórcze

Tryb pracy

Wstępnie skonfigurowany selektor trybu pracy umożliwia użytkownikowi skonfigurowanie generatora akumulatorowego do różnych zastosowań lub trybów użytkowania: Plug & Play, niskie obciążenie, ograniczenie szczytów, UPS, dzielenie obciążenia . I zawsze mając na celu zwiększenie wydajności, redukcję emisji, uzyskanie zrównoważonego rozwoju i elastyczności oraz optymalizację zasobów energii.

Co daje nam EHR?


ZERO EMISJI I ZERO HAŁASU 

100% czyste rozwiązanie. Zmniejsza Twój ślad węglowy.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA  
(UX-UI) Przyjazny dla użytkownika interfejs zaprojektowany przez firmę HIMOINSA w celu ułatwienia codziennej pracy. HICORE, inteligentny system zarządzania.

ENERGIA ODNAWIALNA 

Gotowy do podłączenia paneli PV Plug&Play do systemu. W tym do 8kW MPPT, możemy zintegrować energię odnawialną z dowolnym trybem pracy, zwiększając wydajność.

ŁĄCZNOŚĆ  

Aplikacja na smartfony (zdalna konfiguracja, konserwacja i diagnostyka) / portal WEB / zdalna komunikacja 3G/4G, modem/router Dual SIM. 

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA  

Zadaszenie na wynajem mobilny wytrzymuje ekstremalne warunki środowiskowe i temperatury od -15ºC do 45ºC. Baldachim posiada najlepszy w swojej klasie podkład i malowanie proszkowe. Rama ocynkowana (opcjonalnie). 

WYDAJNOŚĆ TRANSPORTU 

Konstrukcja obejmuje ucho do podnoszenia, ramę ślizgową z kieszeniami na widły, zabezpieczenia przed kradzieżą i pierwszy punkt kontaktowy, aby uniknąć zarysowań czaszy. Jego kompaktowa konstrukcja umożliwia transport do 13 jednostek ciężarówką oraz odpowiednio 6 i 14 jednostek w dwudziestostopowych i czterdziestostopowych kontenerach. 

DOSTĘPNOŚĆ I KONSERWACJA 

Szerokie drzwi ze wszystkich stron zapewniają łatwy dostęp do wymiany filtrów powietrza.

OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW
Redukcja OPEX i TCO (całkowitego kosztu posiadania).
Szukaj